#16 2015-04-19 20:09:54

 GinOrochimaru

Administrator

Zarejestrowany: 2014-09-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat histori alternative

Ok, epka napisem, zakończenie otwarte, mam nadzieje że szerowi nie przeszkadza. I Tsuki nie potrzebnie wprowadzałaś "porządniejszego przeciwnika" skoro rozpoczynaliśmy arc, bo raczej nie damy tam tylko mięsa armatniego. a jak ma to być "Twoja postać" i będzie "przeciwnikiem kręcącym się koło teamu" to albo będzie nim a ciężko pisać, albo będziemy się z nim tłuc co epek. Takie przynajmniej moje zdanie, ale nie żebym potępiał, nie odbieraj tego w ten sposób bo tylko wyrażam swoje zdanie, bo postać jako taka mi się spodobała póki co.(piszę póki co, bo nie wiadomo o niej za wiele).


P.S.

Byłbym wdzięczny gdybyście jeszcze nie zabijali od razu tej grupy bandytów. I Kokoro(ta laska od bandytów) miała katanę której ostrze zmienia się w ostrze zrobione z krwi, że nie da się go blokować, ale i nim nie można blokować, i aby utrzymać formę ostrza "ssie" krew użytkownika. W ten sposób chyba nie wyszło by zbyt przegięte co?
Zwłaszcza że jak nie chcecie to ja mogę jej dać ten artefakt, tylko ich od razu nie zabijajcie.
Ok to tyle.


http://c.wrzuta.pl/wi787/41986dc700069e86541de289/18815214934ea310c4b5fcd

Offline

 

#17 2015-04-19 21:27:25

Tsukimiya

L

35809496
Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 95
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat histori alternative

Epcio fajny i ogółem wszystko fajnie tylko chyba czegoś nie załapałam:

Kokoro ma katanę co nie można nią blokować tak? Ale w epciu napisałeś:

"Podczas gdy jeden z mieczy Kady zbił się z kataną Kokoro."

Kada to Viera więc każdy przy zdrowych zmysłach użyłby artefaktu od razu, żeby szybko ją zabić, więc jak te miecze się zbiły? Chyba, że ja czegoś nie załapałam, albo w epciu, albo w poście z rozmów.

No i co do Irisdiny z tego sezonu: Nie trzeba się z nią bić co epcia. Wystarczy co 3 XD. A na serio: dlaczego zaraz trzeba tak często wstawiać walki z przeciwnikiem teamu. Wiem, że Irisdina to typ rzeźniczki, ale nie musi być non stop na chodzie. No i nie wiadomo czy z czasem nie dołączy do teamu. Jakby nie było nie pochodzi z Xia, więc trzyma ją tam tylko chęć mordu, którą zaspokaja służąc w armii.


http://images69.fotosik.pl/767/efed0813a6dbd353.gif

Offline

 

#18 2015-04-20 14:16:59

 GinOrochimaru

Administrator

Zarejestrowany: 2014-09-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat histori alternative

Nie użyła od razu artefaktu, inaczej bym to napisał. Zwłaszcza że artefakt to chyba raczej taka ostateczność, a póki co ona ma po swojej stronie jeszcze kilku kumpli, nie było ich tam tylko 3, chociaż można było odnieść takie wrażenie wiem, ale serio jak 3 ludzi może tworzyć porządna bandę bandytów? Nie chciałem żeby było: Mam artefakt to od razu go używam, huj z tym że odbiera mi życie, zaraz wyzionę ducha/ zostanę kalekom do końca życia itp. ale ok, od teraz możemy tak robić, ale to według mnie bez sensu, bo idąc tom drogom to chcąc nie chcąc zaraz będziemy tez wstawiać ataki z siłą atomówek, albo jeszcze więcej, żeby jakoś wyróżnić te artefakty.

I co do Irisdiny napisałem: ja wyrażam tylko moje zdanie z doświadczenia o takich grach forumowych, nie mniej nie więcej, nie chce urazić jakby co.


http://c.wrzuta.pl/wi787/41986dc700069e86541de289/18815214934ea310c4b5fcd

Offline

 

#19 2015-04-20 17:06:55

Tsukimiya

L

35809496
Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 95
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat histori alternative

Nie n nie uraziłeś. Ja po prostu wprowadziłam nową postać, bo ciężko mi pisać taką która ma praktycznie osobną historię. Trzeba przecież tworzyć NPC.

A co do artefaktu to wiem, że może się czepiam, ale Viera zostały ukazane jako takie koksy jakby nie było (a przynajmniej według mnie), więc chyba poszłaby na całość od razu zamiast się patyczkować. Przecież kiedy spotykasz silnego przeciwnika to raczej powinieneś pójść na całość. Tak przynajmniej ja to widzę. Nie mówię, że w każdej walce, ale bez przesady... No ale rozumiem, że postanowiła liczyć na stare powiedzenie:
"w kupie siła, gówna nikt nie rusza", lub ma zamiar użyć tego jako tajnej broni, czy coś.


http://images69.fotosik.pl/767/efed0813a6dbd353.gif

Offline

 

#20 2015-04-21 15:21:25

 Szermierz_2525

L

status brak
163148
Call me!
Skąd: To pytanie zalatuje pedofilią
Zarejestrowany: 2014-09-25
Posty: 99
Punktów :   
WWW

Re: Rozmowy na temat histori alternative

Wiesz Tsuki muszę zgodzić się z Ginem, że nie należy użyć artefaktu już na starcie walki, który jakby nie było skraca ci życie i jest twoją kartą atutową. To nie jest bleach. No i dodajmy, że jeśli Kada ma "12 ostrzy" (nie dosłownie) to raczej nie użyjesz od razu miecza, którym nie możesz zablokować żadnego ciosu prawda? raczej zrobisz manerw taki jak w Chaos:Head, że w pewnym momencie walki zamienisz t ostrze tak, żeby przeciwnik się nie spodziewał.


No i w sprawie mojego epa: Yasu póki co dołączył do bandy rabusiów, czy będzie ich szefem? nie wiem, myślę, że to raczej robota Kokoro. Dlaczego nie zabrał Kady? Bo myślał, że ta z nim nie pójdzie, a nie miał czasu na przekonywanie jej. Później postara się zdobyć takiego sojusznika. No i później napiszę co skłoniło go do tak drastycznego kroku jak przejście na stronę tak radykalnej grupy.


No i jeszcze w sprawie Yasu: zauważyłem, że robicie z niego MEGA idiotę. On ma być na poziomie Alibaby z Magi, więc trochę za bardzo czasem przesadzacie.


http://images70.fotosik.pl/315/a860ee8f8893fd0e.jpg

Offline

 

#21 2015-04-23 22:24:15

Tsukimiya

L

35809496
Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 95
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat histori alternative

Wiem, że zapewne jest już po moim czasie (chodzi o godzinę, bo dzisiaj ostatni dzień), ale miałam naprawdę mało czasu i starałam się coś wymyślić, a kiedy już kończyłam wyskoczył słynny niebieski ekran mówiący o błędzie pamięci... Dziś na 100% nie dam rady, bo muszę wyjść za chwilę, ale jeśli dalibyście mi czas do jutra to może dam radę coś napisać. Wielkie dzięki.


Edit:

Heh. Wcisnęłam się na chama, ale po prostu MUSIAŁAM wstawić tego epcia. Nie jest długi, czy wybitny, ale chciałam go wstawić.

Już mówię, że choć BARDZO lubię Haukryuu to Shen nie ma być na nim wzorowany. On po prostu nienawidzi swojej matki. Przyczyna: XXXXX (póki co tajemnica).

Ostatnio edytowany przez Tsukimiya (2015-04-26 13:30:31)


http://images69.fotosik.pl/767/efed0813a6dbd353.gif

Offline

 

#22 2015-04-26 16:31:04

 GinOrochimaru

Administrator

Zarejestrowany: 2014-09-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat histori alternative

OK napisałem epka, mam nadzieje że się spodoba, postanowiłem nieco rozwinąć watek "tajemniczej siwowłosej kobiety" i "siwowłosego chłopaka" nie wiem jak wyjdzie, na razie nie chce za dużo zdradzać, poza tym już mówię ze ona nim manipuluję, i nie jest jakimś typem osoby o sama ruszy żeby wszystkich wyrżnąć, tylko typem "obserwatora" jeśli wiecie o co mi chodzi, zresztą jej kartę napisze jutro jak będzie mi się chciało i znajdę czas. Miłego czytania i mam nadzieje ze się spodoba.


http://c.wrzuta.pl/wi787/41986dc700069e86541de289/18815214934ea310c4b5fcd

Offline

 

#23 2015-05-01 16:43:00

Tsukimiya

L

35809496
Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 95
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat histori alternative

no więc znowu poza czasem, ale mam naprawdę mało czasu ostatnio, więc sorki.

tak więc epcio stoi, jest krótki więc nawet nie pisze "mam nadzieje, że się spodoba".

P.S.

Obiecuję, że następny będzie dłuższy, bo zamierzam wprowadzić w nim pewną ważną postać (sporo postaci wprowadziłam już, ale na świecie musi ktoś żyć chyba nie?).

Ostatnio edytowany przez Tsukimiya (2015-05-01 16:47:03)


http://images69.fotosik.pl/767/efed0813a6dbd353.gif

Offline

 

#24 2015-05-02 02:55:11

 GinOrochimaru

Administrator

Zarejestrowany: 2014-09-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat histori alternative

Ok, epcia napisałem, odsłoniłem trochę bardziej nowe postaci, jakby ktoś chciał o nich pisać, dodałem kartę Jiāngshī, mam nadzieję ze się spodoba, a postaci się "przyjmą". To tyle odnośnie moich wypocin.

P.S.

Tsuki daj spokój ja ledwo przebrnąłem przez twój ep, był tak długi ze cały dzień go czytałem, zacięcie i wenę to ty miałaś, nie ma co.


http://c.wrzuta.pl/wi787/41986dc700069e86541de289/18815214934ea310c4b5fcd

Offline

 

#25 2015-05-03 14:21:39

 Szermierz_2525

L

status brak
163148
Call me!
Skąd: To pytanie zalatuje pedofilią
Zarejestrowany: 2014-09-25
Posty: 99
Punktów :   
WWW

Re: Rozmowy na temat histori alternative

No dobra napisane. mam nadzieję że się spodoba. Co do ataku na najbogatszą osobę: Nie musi być tak zaraz. Pomocne zapędy Yasu mogą zostać poskromione, przez jakiś pomysł Kokoro, Futza, lub pana bezimiennego, bo przecież yasu nie jest szefem. On się uniósł, bo chce im pomóc, a nie widzi w tym momencie innego rozwiązania. Wie, że są jak pies który gania własny ogon i choć o tym wiedzą to nic z tym nie zrobią. W razie czego to mam już inny plan na Pomoc Yasu, więc możecie napisać, czy ten plan nie był zbyt radykalny. No i kawałek przeszłości chyba został ujawniony (choć to niezbyt odkrywcze).

no i na boku: Elizabeth i Bruna naprawdę uchdzą za najpiękniejsze dziewczyny w tym mieście.


http://images70.fotosik.pl/315/a860ee8f8893fd0e.jpg

Offline

 

#26 2015-05-04 13:57:36

Tsukimiya

L

35809496
Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 95
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat histori alternative

OK! Zaczne od tego co myślę o poprzednich epkach: naprawdę fajne. Chcę więcej o tej tajemniczej kobiecie (nie mogę zapamiętać imienia) i synu Tsumibito, a sam Yasu z takim planem? No to mnie zaskoczyło... Może być jazda jak spotka się z kadą... On chyba wierzył w ludzi prawda? Ale jak teraz taki radykał to chyba zastawi pułapkę w razie czegoś czy coś? Czy plan B jak mu nie pomoże? Bo przecież Kada to całe towarzycho zmiecie w pojedynkę. takie ja mam zdanie. To tylko rabusie bez treningu, a yasu sam nie da rady na Kade.

A co do mojego epcia:

Zero jest postacią bardzo silną tak jak sami Intenerowie (to rasa) i nie ukrywam, że chciałam takich stworzyć, ALE nie mogą używać magii, artefaktów i płacą coś co roku za swoje życie. Oni są jakby krzyżówką człowieka i rośliny (stąd ten kwiat). Są zarówno legendami (ze względu na dosiadanie smoków), jak i gatunkiem uważanym za gorszy przez to że są mieszanką. Mają być jakby chodzącym artefaktem. potem to dopracuje (zanim kolejka do mnie dojdzie). Wiem, że brzmi chaotycznie, ale tak już mam.
Dodam jeszcze że Intonerów jest STRAAAAAASZNIE mało, są to same kobiety i mają WIEEEEEEEEEEEEELKI popęd seksualny, a sama Zero to zagorzała poligamistka. Kilku facetów naraz wręcz wskazanych, ale tak się złożyło, że jej ostatni partnerzy gdzieś zniknęli (wszyscy wiemy gdzie).


http://images69.fotosik.pl/767/efed0813a6dbd353.gif

Offline

 

#27 2015-05-04 15:46:02

 GinOrochimaru

Administrator

Zarejestrowany: 2014-09-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat histori alternative

OK epcia napisałem, rusza tylko watek Kada & yasu team że sie tak wyrażę, zaznaczam ze od razu atakować nie muszą najbogatszego, w końcu sam Yasu nie wiedział dokładnej daty, i nie przeciągnął Kady. A co do pułapki, to Kada raczej tak łatwo w nią nie wpadnie, ona jest Viera, wiec jest świetnie wyszkolona, i ma wyostrzone zmysły(było pokazane w 1 czy 2 epkach), a tak "tajemnicza kobieta" nazywa się Jiāngshī.

P.S.

tak nie na temat, ale może ucieszy was wiadomość w Tokyo Ghul:Re haise być może przestanie istnieć i wróci Kaneki, bo jak sam stwierdził(haise): "Ma 2 wyjścia: Zginąć lub przestać istnieć".


http://c.wrzuta.pl/wi787/41986dc700069e86541de289/18815214934ea310c4b5fcd

Offline

 

#28 2015-05-06 15:24:25

 Szermierz_2525

L

status brak
163148
Call me!
Skąd: To pytanie zalatuje pedofilią
Zarejestrowany: 2014-09-25
Posty: 99
Punktów :   
WWW

Re: Rozmowy na temat histori alternative

Dobra napisałem.

Ep bez polotu, pomysłu i ogółem kiepski... Yasu jednak zaczyna powoli dojrzewać, zmieniać się pod wpływem innych... Jak to się skończy nie wiadomo...


Poprzednie epy fajne, ale mam kilka uwag do epa Tsuki:

niby fajny (Shen ewoluował z księcia w zigolaka XD), sama nowa postać Zero przypadła mi od razu do gustu, tylko chciałbym zwrócić ci na coś uwagę:

Ten sezon ma mieć wyraźnie niższy poziom siły niż poprzednia historia, więc "Chodzący artefakt" ten tekst mnie z lekka przeraził... Do tego nie wiem jak to wyjdzie w praniu, ale postać ze smokiem to już samo w sobie lekkie przegięcie, bo w jakiej książce, mandze, anime, filmie grze czy czymkolwiek innym nie zajrzysz to smok jest jak mały armagedon dla wojska, a żeby go pokonać trzeba zrobić mega nagonkę, lub mieć 2 smoka, lub coś podobnego. A skoro postać jest do tego chodzącym artefaktem... O.O... no tutaj naprawdę się obawiam o poziom mocy tsuki... Nie chcę, żebyś odbierała tego jako jakiś atak na ciebie, czy narzucanie ci czegoś, ale sama chyba zauważyłaś, że poziom mocy tego sezonu ma być WYRAŹNIE MNIEJSZY od poprzednich.

No i co do Yasu lepszy od Kokoro... Myslę, że raczej nie. Kokoro nie została zabita przez Kade, a przecież one tam nie stały pijąc herbatkę. Yasu może i ma artefakt oraz i Bararaku Saika (styl walki), ale kokoro też ma artefakt oraz zapewne świetnie walczy jakimś prywatnym/ulicznym stylem, który nie musi być wiele gorszy jeśli ona jest od niego silniejsza. Yasu nie jest jakimś mega super wykoksem. Fakt, że ma świetną technikę, a artefakt niezgorszy, ale to SZTYLET!!! Już walka 1v2 kiepsko wyjdzie w praktyce... Dodajmy że artefakt to tylko taki bonus fajny, którym zresztą Yasu nie umie się zbytnio posługiwać póki co.

No i Kada rozwalająca całe towarzycho? Myślę, że raczej niemożliwe. Może i jest Viera, ale ich by było za dużo. nawet gdyby zaciągała ich w jakieś miejsca żeby walczyć 1v1/1v2/1v3 to i tak by opadła z sił zanim wybiła by wszystkich i została zabita. Zresztą nie wiem jak wygląda sytuacja ze staminą u Viera, ale myślę, że Gin przyzna mi rację.


http://images70.fotosik.pl/315/a860ee8f8893fd0e.jpg

Offline

 

#29 2015-05-06 16:51:58

 GinOrochimaru

Administrator

Zarejestrowany: 2014-09-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat histori alternative

Szer kto napisał że "yasu jest lepszy od Kokoro"? i czy to ważne? Wiadome jest jedno: nie jest jakimś leszczem, czy mięsem armatnim, tak jak napisałeś ma własny styl walki, wypracowany przez siebie na ulicy, co nie oznacza że musi być on gorszy od tych z pałaców(jakoś się style walki rodzą nie?), i muszę się z tobą zgodzić że "żywy artefakt" który płaci coś raz do roku, a nie jak inni posiadacze artefaktu non stop używając ich to "przerażająca" wizja jeśli wiecie o co mi chodzi. Co do walki Kada vs banda Kokoro, to nie przesadzajmy że zaraz będzie to 1v100 przysłowiowe, Kada "ma po swojej stronie" tych żołnierzy(pracuje dla nich chwilowo), to raczej nie będą oni stać jak głupi i czekać na śmierć, a ich morale będą wyższe, bo będą mieć ją po swojej stronie. Poza tym przypominam: Ona jest świetnie wyszkolona i nie wpadnie od tak w pułapkę, a raczej sama wciągnęła by jakichś lajków w własną pułapkę, czy sytuację dogodną dla niej a nie dla nich, ale zaznaczam tez żeby nie robić z Viera jednoosobowych armii. Chciałem rasę tą wzorować na zabójcach/gwardzistach(pol tłumaczenie) z filmu "14 ostrzy" autorstwa Daniela Lee z 2010 roku. oczywiście dodałem tez coś od siebie, żeby nie robić plagiatu. Tak więc: Całej armii to ona nie wyrznie sama, ale grupa przeciwników(nie przesadzajmy z wielkością), nie jest jej straszna, zwłaszcza że przypominam o jej wieku(a co za tym idzie doświadczeniu). Chcę przez to powiedzieć: z wszystkimi to ona raczej w solo nie będzie walczyła, choćby nie wiem jak misterny plan układali, i zgadzam się że chodź pod względem fizycznym Viera przewyższają ludzi(przypominam że nie mogą używać magii i artefaktów), to wszystkich od tak w solo raczej by nie wyrżnęła stając z nimi twarzą w twarz bez podstępu. Wszystko jasne?


http://c.wrzuta.pl/wi787/41986dc700069e86541de289/18815214934ea310c4b5fcd

Offline

 

#30 2015-05-07 15:23:56

Tsukimiya

L

35809496
Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 95
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat histori alternative

Trochę źle to odebraliście. Takie nieporozumienie. W chodzący artefakt chodziło mi o coś innego niż poziom mocy, czy wiedzy. Intonerzy mają po prostu być takimi "nadludźmi" (nie przesadzając). Co do płacenia raz na rok to jest to jeszcze nie do końca dopracowane i nie powiedziałam, że nie muszą płacić podczas walki (poza tym Viera coś płacą? nie wydaje mi się). Do tego podobnie do Viera nie mogą używać magii i artefaktów. Intonerowie nie mają być tak silne jak Viera, ale za to posiadać specjalne zdolności, np regeneracyjne (w tym chodziło mi o artefakt). Oczywiście te zdolności nie mają być jakieś mega wypakowane, tylko mają sie wiązać z tym, że Intonerowie są wspomnianą w poprzednim poście mieszanką.
Co się smoka tyczy to wiem, że smok zawsze był ukazywany jako maszyna masowego mordu, ale zazwyczaj był też ukazywany jako bezmyślna bestia (dla przykładu Smaug, czy smoki z Record of Lodoss War, lub Czarny Smok z Superior). Ja chciałam wprowadzić tutaj smoka, który jest inteligentną i szlachetną istotą (a przynajmniej kilku takich przedstawicieli tego gatunku), bo lubię te stworzenia, lecz nie podoba mi się to, że zazwyczaj są ukazane jako "ci źli". Owszem napisałam, że żywią się ludźmi, itp. lecz czym ma się żywić tak duży drapieżnik? zającem? raczej by mu uciekł między zębami... Poza tym ten smok ma służyć za cechę rozpoznawczą rasy, bo nie wszyscy Intonerowie mają mieć kwiat w oku jak Zero, a same smoki Intonerów nie mają walczyć. Są ich równorzędnymi partnerami, a może nawet kimś więcej ze względu na wiek, potęgę i szacunek jakim należy ich darzyć, więc Zero nie może powiedzieć swojemu smokowi: "idź zabij ich wszystkich". Prędzej by ją zjadł niż posłuchał, bo takie zachowanie wskazywało by na brak szacunku i sprowadzenie go do poziomu niewolnika/zwierzątka/rzeczy.

No... ale się napisałam... Spróbuję teraz napisać epcia, ale nie wiem czy dam radę, bo muszę się pouczyć. Jakby co to przedłóżcie mi proszę czas do niedzieli Wielkie dzięki. Zrobię też kartę Zero i Shena do tergo czasu, bo przez jakiś czas to nimi będę grać.

Edit:
Epcio stoi, pomimo problemów ze sroną. w nastepnym mam zamiar troche rozwinąć zarówno postać jak i przeszłość Zero, a moze nawet ruszyć trochę Yuyan. Sama nie wiem. Ważne, że już jest i mam nadzieję, że się podoba.

P.S.
Ta kłótnia tam na końcu to ma podkreślić tę bliskość. Zauważcie, że Zero nie ubliżyła smokowi ani nic. On wie jaki ona ma temperament więc lekkie "rodzinne"/"przyjacielskie" zaczepki które mu nie ubliżają, mu nie przeszkadzają.

Ostatnio edytowany przez Tsukimiya (2015-05-10 16:57:52)


http://images69.fotosik.pl/767/efed0813a6dbd353.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gromsosnowica.pun.pl www.darkghosts.pun.pl www.dancedance.pun.pl www.megamenbajka.pun.pl www.rollagepolska.pun.pl