#16 2014-11-09 21:39:56

Tsukimiya

L

35809496
Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 95
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat Historii

Epcio dodany. sorki, że tak długo, ale był nawał roboty w domciu i nauki w szkole. Byłby dzisiaj około 19, ale coś stronka mi nie chodziła. Mam nadzieje, że będzie się podobać.  Napiszcie co sądzicie i ogółem, bo coś temat martwy stoi. A tamtej postaci to ja ruszać nie będę. Niech ktoś inny coś z nią robi. Ja już 2 (a nawet 3 bo jeszcze Eugeo) na dobrą sprawę prowadze, tyle, że 2 z nich to NPC są, ale takie mi bliskie bardzo, że prawie jak moja postać. No i nie obrażaj sie jak dziecko. Była jedna osoba co zawsze sie fochała kiedyś, ale ty nie musisz, bo ci ktoś coś powiedział.

Ostatnio edytowany przez Tsukimiya (2014-11-09 21:44:31)


http://images69.fotosik.pl/767/efed0813a6dbd353.gif

Offline

 

#17 2014-11-09 22:08:03

 GinOrochimaru

Administrator

Zarejestrowany: 2014-09-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat Historii

Nie chciałem pisać na forum żeby nie było wielkiej afery na "kilkaset postów", i gigantycznego focha, ale widzę jednak że foch i tak jest to się wypowiem, owszem zarzuciłem ci "wskrzeszającą się postać" i przyczepiłem się do niej, bo ty przyczepiłeś się do wskrzeszania postaci, "bo to bez sensu" więc czemu nagle jakaś postać co została usieczona zostaje wskrzeszona? Dla mnie to bez sensu. Slayer nie porzuciła ciuchów od Dantego? A to dobre, z tego co pamiętam to zmieniła strój gdzieś w 1/2 sezonu może trochę później, więc mi nie pierdol. Nastawiona na walkę w zwarciu+spelle, zamiast odległość? może i używała broni do walki w zwarciu, ale i ta jej używała a spelle Slayer wykonywała zazwyczaj z dłużej odległości, i wolała się trzymać na odległość od przeciwnika. Dodatkowo jako przyzwana istota to mogła zostać przyzwana w innym wieku, i moc mieć mniejszą a nie większą "bo jest młodsza", sam pisałeś w sezonie z Anei że jej moc zależy od postaci która ja przyzwała, ale nie chce mi się kocić, więc skończmy temat.

P.S.

Tsuki nie ma co go przekonywać, jego foch jest jak jego emocjonalka, trwać może kilka dni, i nic nie zrobisz, jak z dzieckiem samo przejdzie, a jak nie to trudno.

Edit.

i nic nie szkodzi bo sam też w weekend do szkoły na całe dnie jeżdżę,więc wiesz...


http://c.wrzuta.pl/wi787/41986dc700069e86541de289/18815214934ea310c4b5fcd

Offline

 

#18 2014-11-09 22:45:06

 Szermierz_2525

L

status brak
163148
Call me!
Skąd: To pytanie zalatuje pedofilią
Zarejestrowany: 2014-09-25
Posty: 99
Punktów :   
WWW

Re: Rozmowy na temat Historii

OK, widzę, że Gin zaczyna robić za komika, więc chyba się wypowiem.

1. Kiedy ci zarzuciłem, że postać wskrzeszająca jest bez sensu? Kiedy Gin wskrzesił Shirou? Nic nie powiedziałem! Kiedy się okazało (sam to zauważyłem), że jak zabijesz Gina to jego 2 ver. wskrzesi o, albo używając Akashy, albo Sracza Czasu? Też miałem to gdzieś, bo mi to najzwyczajniej wali!!! a wiesz dlaczego? Bo w historii od dawna już były postaci typu Greed, którego praktycznie nie da się ubić, Akira o którym wręcz zostało powiedziane,że jest nieśmiertelny i Jester, który podobnie do Akiry był nieśmiertelny. Więc Powiedz mi łaskawie gdzie ci zarzuciłem, że robienie wskrzeszającej postaci jest bez sensu bo zaraz pęknę ze śmiechu po twoim poście.

2. Sleyer porzuciła ciuchy od Dantego? GDZIE TY TO CZŁOWIEKU WIDZIAŁEŚ!!! Ona nosiła w dni powszednie nowe ciuchy, podczas gdy "na misjach" używała starych. Zresztą przy minas co było? ZNOWU STARE!!! Dodatkowo nawet nie celowo, ale zrobiłem tak jak zauważyła tsuki: Kolorem Sleyer był biały. Każdy jej ciuch był biały. Tutaj natomiast jest czarno czerwony strój co jest wręcz przeciwieństwem.

3.Sleyer wykonywała Spelle zazwyczaj z dużej odległości? Ha,ha,ha,ha! tym mnie dobiłeś koleś. Jak używało się Shoryu Tan? Przeciwnicy muszą być naokoło ciebie. Jak spelli używała w walce z Akumą? Sleyer nie kłopotała się o nabranie odległości! Jedynym spellem, którego na dobrą sprawę używała ze sporej odległości była strzała. Sleyer była "małym łucznikiem co bawi się w szermierza".

4.Owszem zależy od osoby, która ją przyzwie, ale w takim wypadku posiadała by dorosłe ciało. Zastanów się na chwile. Pewnych praw NIE MOŻNA ZŁAMAĆ!!! Jeśli ją przyzywasz to w wieku w jakim zginęła.

5.Do tego dodajmy, że ja NIENAWIDZĘ, gdy ktoś łamie to co zostało napisane wcześniej, a sam napisałem: SLEYER NIE MOŻNA WSKRZESIĆ!!! Myślisz, że co? Nagle przestało by mi to przeszkadzać? Myślisz, że jak już pisałem chciałbym zepsuć postać, która wyszła mi idealna jak dla mnie? No i dodajmy do tego, że Jeśli nawet mielibyśmy mega naciągnąć, że da się ją wskrzesić to kto mógłby to zrobić? Hmmm...
1. Gin, ale w takim wypadku traci Tepesha, bo jej dusza jest z nim związana, a tego raczej by nie chciał bo sam powiedział, że się go naszukał.
2. Yasu, a po huj miałby to zrobić? Jest teraz zajęty Światem Demonów, więc raczej by mu się nie chciało, do tego Sleyer by wtedy miała moc większą niż na końcu 3 sezonu.
3. Iris, tutaj to już całkowicie nie wiem po co miało by służyć przyzwanie. Iris nie jest zainteresowana jakimś przyzywaniem Sleyer, czy ratowaniem świata. Dodatkowo z mocą patrz punkt wyżej. Moc była by podobna jak na końcówce 3 sezonu.

Tak więc wskrzeszenie/przyzwanie raczej odpada.


I nie. nie strzelam focha jak dziecko. po prostu irytuje mnie fakt, że Gin, który sam stworzył samowskrzeszającą się postać wyjechał na mnie, że Sleyer została ubita a tu nagle żyje, chociaż to nawet nie jest Sleyer, ale on ją tutaj widzi (postać miała być podobna, aby miała nutę tajemnicy i pociągu).


Sądze, że na punkty 2-5 nie masz nawet co odpisywać, ale jeśli chcesz... Chcę jednak usłyszeć, gdzie przyczepiłem się do wskrzeszenia postaci, "bo to bez sensu".

Ostatnio edytowany przez Szermierz_2525 (2014-11-09 22:51:13)


http://images70.fotosik.pl/315/a860ee8f8893fd0e.jpg

Offline

 

#19 2014-11-11 16:27:48

 GinOrochimaru

Administrator

Zarejestrowany: 2014-09-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat Historii

Ok, nie mam pomysłu na epa(na chwile mi coś wpadło, ale potem wyleciało, i nie mogę nic wymyślić), więc odpuszczam turę.

I nie wiem po co szer dalej się wykłócasz jak napisałem że nie mam zamiaru drążyć tematu.
Na przyszłość ostrzegam żeby nikt się nie zdziwił, że jak będzie napisane że koniec, to koniec(ja napisałem że koniec czyli odpuściłem, miałem gdzieś), a temat będzie drążony byle posty bić i aferę robić to będę je usuwał, bo jak widzę chociaż szer się fochnał, i "życzył nam dobrej zabawy, ale on odpada", to pokłóci się chętnie byle posty pobić nawet jak napisze się żeby było po jego.
Zaznaczam też osobiście nie mam zamiaru robić takich rzeczy dla zabawy i mojego widzimisię, tylko żeby nie było "miliona" bezsensownych postów służących jedynie biciu sobie postów poprzez kłótnie, chcecie nabić sobie posty, po oceniajcie utwory, załóżcie jakieś tematy czy coś.

I na ten post nie mam zamiaru kłócić się na ten temat, co najwyżej na gg, podobnie jak na sprawę dotyczącą Slayer(na to w ogóle nie mam zamiaru dyskutować odpuściłem już wcześniej i mam to gdzieś).


http://c.wrzuta.pl/wi787/41986dc700069e86541de289/18815214934ea310c4b5fcd

Offline

 

#20 2014-11-11 16:57:47

 Szermierz_2525

L

status brak
163148
Call me!
Skąd: To pytanie zalatuje pedofilią
Zarejestrowany: 2014-09-25
Posty: 99
Punktów :   
WWW

Re: Rozmowy na temat Historii

Haha. Gin jesteś wręcz zajebisty. Właśnie prezentujesz postawę "jestem adminem więc nie podskakuj, bo ja mam racje i huj". Napisałem, żebyś napisał mi po prostu gdzie przyczepiłem się do wskrzeszania postaci. Lecz jako, że tego nie zrobiłem poleciał tekst "odpuściłem, będę usuwał". Może i bym pisał, ale gdybyś nie robił sobie takich jaj. A teraz to już jedziesz po całości koleś.

Chcesz usunąć posta? Śmiało! Nie zdziw się jak ludzie nie będą wcale zaglądać na forum, bo usuwasz im posty jak nie umiesz odeprzeć argumentu, ani choćby odpowiedzieć na pytanie. Zarzucasz mi coś, więc chcę usłyszeć odpowiedź. Udziel jej przy wszystkich, bo to się robi śmieszne.

Tak samo jak zresztą to, że jeśli ja odszedłem to piszecie we 2 osoby a ty puszczasz kolejkę jak gdyby nigdy nic. Tsuki ma pisać epa za epem i historia będzie wyglądać:

-Tsuki
-Gin
-Tsuki
-Gin
-Tsuki
-Tsuki
-Tsuki
-Tsuki
-Tsuki
-Tsuki
-Gin
-Tsuki
-Tsuki

Bo mniej więcej tak wyglądała sprawa z puszczaniem kolejek na poprzednim forum. Ponad 50% historii to była Tsuki. Nie przeczę, że puszczałem, ale to dlatego, że Tashą się ciężko pisało, dlatego postanowiłem stworzyć nową postać, którą będę miał odskocznie, ale wyszło jak wyszło.

No i jak już pisze posta, to przy okazji: Gin sam wiecznie "piszcie posty", a sam czemu tylko tutaj? w grach i zabawach tez raptem kilka a potem już masz to gdzieś. Hę? Znów będzie brak odpowiedzi, a może od razu kasacja posta, bo Pan admin nie potrafi udzielić odpowiedzi przy wszystkich i zachowa się jak jakich Kaczor, czy inny polityk.

Edit:

I wiesz co? Zastanawiam się, czy nie dać ci + za to, że aż tak mnie rozbawiłeś tym pierwszym postem, przez który, aż nie wytrzymałem. Za ten poprzedni też chyba ci dam, bo prezentujesz postawę tak "świetnego" admina, że zaraz pęknę.

Ostatnio edytowany przez Szermierz_2525 (2014-11-11 17:02:55)


http://images70.fotosik.pl/315/a860ee8f8893fd0e.jpg

Offline

 

#21 2014-11-11 19:20:51

 GinOrochimaru

Administrator

Zarejestrowany: 2014-09-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat Historii

jak zwykle widzisz błędy tylko u innych, a sam jesteś święty, idealny i cudowny, bo:

1.Napisałem " ale nie chce mi się kocić, więc skończmy temat.", post przed napisaniem o usuwaniu, więc mi nie pier*** że napisałem żeby zakończyć kiedy napisałeś swojego posta jak to ja nie mam racji.
2. wypowiem się tylko co do wskrzeszania, bo reszty nie chce mi się już w ogóle roztrząsać żeby nie było od nowa awantury: Nie czepiałeś się dokładnie mnie, ale samego konceptu tego że postać ginie i jest wskrzeszana w nieskończoność(sezon 3/3-2, nie pamiętam dokładnie), rozmowa była na niedziałającym już forum, albo gg, wręcz z konfom, bo Gin może wskrzeszać swoich żołnierzy bez końca, a wskrzesiłem tylko 1 postać!!! Więc skoro ustaliliśmy że Gin nie będzie wskrzeszał zmarłych, to dla mnie naturalnym było że nikt sobie nie uśmierca postaci i jej nie wskrzesza, bo albo nikt nie może albo może kto chce(w granicach klimatu i fabuły), bo to tak jakby powiedzieć "ty nie możesz walczyć mieczem, bo ja ci tak mówię"/ "tylko ja mam prawo przypakować, reszta ma być coraz słabsza".
3. Napisałem o usuwaniu postów nawet z uzasadnieniem, bo nie widzę sensu drążenia jednego tematu przez 300 postów, tylko dlatego że "ktoś" chce sobie napić posty, tu nie chodzi o "władze admina", tylko o to żeby forum nie było zaśmiecone całą masą kłótni wywołanych jedynie po to żeby nabajać posty i po to ciągnięte, skoro ktoś będzie chciał zakończyć kłótnie to co ci szkodzi, nie odpisywać, wtedy nic nie będzie kasowane, no chyba że chodzi o posty.
4.Teraz po prostu nie mam żadnego pomysłu na epa, więc napisałem że odpuszczam bo nic nie wymyśle, to chyba lepiej niż jakbym blokował i nic nie napisał.
5. "Zaznaczam też osobiście nie mam zamiaru robić takich rzeczy dla zabawy i mojego widzimisię, tylko żeby nie było "miliona" bezsensownych postów służących jedynie biciu sobie postów poprzez kłótnie, chcecie nabić sobie posty, po oceniajcie utwory, załóżcie jakieś tematy czy coś."
napisałem tu jasno, że chodzi mi jedynie o bezsensowne kłótnie, a nie o miejsce gdzie się pisze, tamto były tylko przykładowe miejsca, no ale jak chce się do czegoś na siłę przyczepić to...

Przykro mi jedynie z dwóch powodów:

1. Już w domu wcześniej powiedziałem szerowi że sprawa ze Slayer mnie wali, a on od razu poleciał na forum z tekstami "pewna osoba"itp, nie wiem czy po to żeby wywołać aferę, czy żeby pokazać że jestem zły i niedobry, a on taki biedny i skrzywdzony, i musi się komuś wypłakać.
2. Że szer ma mnie za kogoś kto od tak używał by władzy admina do kasowania niewygodnych dla mnie postów, może jeszcze uważa że edytuję cudze posty, i pisze za innych, to naprawdę przykre.

jeśli jednak szera aż tak bardzo boli to "usuwanie postów" to mogę ich nie usuwać, jeżeli nie będzie dochodziło do ciągnięcia kłótni pomimo pisania przez jedną ze stron że odpuszcza.

Pasuje?


http://c.wrzuta.pl/wi787/41986dc700069e86541de289/18815214934ea310c4b5fcd

Offline

 

#22 2014-11-11 20:07:31

 Szermierz_2525

L

status brak
163148
Call me!
Skąd: To pytanie zalatuje pedofilią
Zarejestrowany: 2014-09-25
Posty: 99
Punktów :   
WWW

Re: Rozmowy na temat Historii

Gin nie rozśmieszaj mnie. Postać wskrzeszona w sezonie 3 to był właśnie Shiro. Mi wręcz pasował jego powrót, bo te postać BARDZO lubię. Ja nawet broniłem tego, że Shiro został wskrzeszony, bo przecież Gin ma Akashe, więc nie pierd*l. Zresztą to TY SAM stwierdziłeś, że Gin może tylko raz wskrzesić z powodu jakichś zasad. Nie pamiętam już za dobrze jak to było. Mi cała sprawa z Białym Cesarzem waliła, przez większość czasu, aż do momentu kiedy Katima do niego dołączyła (jakiś czas po wskrzeszeniu Shirou, więc nie pierdol mi tu o przyczepieniu się w sezonie 3). To CZaras miał wieczne problemy z twoją postacią, a ja ci ją zawsze broniłem. PRZEPRASZAM!!! 1, jeden jedyny raz powiedziałem, że jedna sprawa z Ginem jest bez sensu, kiedy powiedziałeś, że przez sen używa broni odwracającej wektory, działającej z każdej strony, i będącej niewidzialną. Bo przepraszam jeśli ona działa cały czas to czemu promienie światła nie są odbijane? Czemu fale dźwiękowe docierały do Gina? ON MUSIAŁ jakoś włączać i wyłączać te broń/tarcze. To był jedyny raz kiedy powiedziałem "to bez sensu", a i tak nic więcej.

Napisałeś o usuwaniu postów z uzasadnieniem? Tylko dlaczego napisałeś o tym kiedy powiedziałem żebyś odpowiedział na moje pytanie? BO NIE MASZ TAKIEJ ODPOWIEDZI!!! Nie masz argumentu, a tekst sezonie 3/3-2 to sobie możesz wsadzić, bo każdy kto czytał histe i rozmowy dobrze wie, że teraz łgasz jak pies, bo NIGDY nie powiedziałem nic na zdolność wskrzeszania Gina. On ma Akashe, więc może do jasnej cholery. Taki został stworzony, takie ma MP już od początku, więc nie ma się go o co czepiać.

To sobie odpuszczaj, ale hista będzie potem fajnie wyglądać... No gratuluje...

Haha... powiedziałeś, że ci wali? Wyjechałeś, że Sleyer została ubita, a tu znowu żyje, że jest nieśmiertelna, że wskrzesiłem ją po raz kolejny. Kiedy powiedziałem, że to nie Sleyer i chciałem ci wyjaśnić twoja odpowiedź: "Zapomniałem... Taka to z tobą rozmowa. Zawsze zmienia zdanie." No cóż... Osoba, która nie daje nawet dojść do słowa twierdzi "taka to z tobą rozmowa."... I nie nie napisałem, aby było, że jesteś zły. Specjalnie napisałem "pewna osoba", bo gdybyś nie chciał "afery na kilka set postów" jak to ty ją nazwałeś to byś wtedy to olał i nie było by nawet wiadomo o kogo chodzi. Nie chciałem też się wypłakać tylko chciałem, żeby było jasne dlaczego odchodzę z pisania (a przynajmniej robię sobie przerwę na czas nieokreślony) i pozwalam ubić wszystkie moje postaci.

Gin przedostatnim postem pokazałeś, że masz ochotę skasować posty bo nie masz argumentów. I dobrze o tym wiesz, bo do wskrzeszenia Shirou nic nigdy nie miałem, a Armia Gina? Też mi zawsze zalatywała. Ona i tak jest nierealna w huj. Armia z samych kobiet? I to mega pięknych? E-e... To albo Gin ma w huj mała armię, albo 99.9% populacji żeńskiej należy do jego armii. No to fajnie wtedy mamy na świecie. Ta cywilizacja pierdolnie i bez Alter Gina, bo przecież stosunek mężczyzn do kobiet jest zbyt duży. Kobiety nie wyrobią się z rodzeniem dzieci za huj nawet jakby nimi strzelały jak karabin maszynowy. Przyrost naturalny będzie wynosił w huj na minusie. Chyba z 6 albo 7 zer tam będzie, jak nie w tym pokoleniu to za 2 na pewno.



Edit:

I chcę usłyszeć PRAWDZIWY moment gdzie się przyczepiłem do wskrzeszenia.

Ostatnio edytowany przez Szermierz_2525 (2014-11-11 20:08:40)


http://images70.fotosik.pl/315/a860ee8f8893fd0e.jpg

Offline

 

#23 2014-11-11 20:43:07

 GinOrochimaru

Administrator

Zarejestrowany: 2014-09-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: Rozmowy na temat Historii

Gdzie napisałem że to nie był Shiro? Nigdzie tego nie napisałem, ale ok, i nie łżyj że tez się nie czepiałeś że sobie wskrzesza, na KOŃCU rozmowy stwierdziłem że w takim razie niech będzie taka zasada, bo wszyscy się przyczepiliście, i mieliście z tym problem, nie tylko CZaras, wiec mi nie pier***.

Uzasadniłem, dlaczego o nim napisałem, nie chce żeby forum było zapchane samymi kłótniami, jasne, miałem nadzieje że to zrozumiesz, ale jak widzę kolejny argument do kłótni i "darmowych postów", co? Zwłaszcza też że napisałem że mogę nie usuwać postów pod warunkiem że kłótnie nie będą przeciągane na siłę.

Nie wyjechałem, ale przyznaje że mogłem się nieco unieść bo mnie wkurza hipokryzja, zwłaszcza jak ktoś twierdzi że tak bardzo przestrzega tego co było powiedziane wcześniej, bo dla mnie wyglądało to tak:

1. Nie mamy już wskrzeszać zmarłych postaci, to nie rozumiem jakim prawem została wskrzeszona
2. tepesh jest u Gina(on mi akurat pierdoli, ale ok, skoro pan "trzymam się tego co było", tak bardzo się tego trzyma to też jest ważne)
3. Yasu wskrzesi slayer to zaraz będziemy mieć zamiast zakonu powtórkę z Amakusy(Genial)(zwłaszcza że sam też rozpisałeś, wskrzeszanie Slayer).

najbardziej nie wkurzył mnie fakt wskrzeszenia zmarłej postaci(czego chyba nie powinnismy robić) ale hipokryzji.
Owszem powiedziałem że "Zapomniałem... Taka to z tobą rozmowa. Zawsze zmienia zdanie.", ale po twoim jakże "genialnym" i głośnym(i to jak) wywodzie że to nie jest slayer, który raz przedstawiaj jedną ver, a chwile później inną, ale ostatecznie stwierdziłem że mi to pier**, wiec mi nie gadaj.

Dodatkowo napisanie specjalnie "pewna osoba" w temacie gdzie pisza tylko 3 osoby, jasno wskazujesz o którą chodzi, co przy okazji nie jest zbyt uprzejme z twojej strony że nie umiesz nawet napisać nicku osoby, tylko w ten sposób ja oczerniasz, to tak jak ja bym nagle napisał "pewna osoba zrobiła XXXXXXX"(wyjaśniam że XXXXXX miało przedstawić "pewną osobę w złym świetle") w ten sposób nawet gorzej ja przedstawiasz, nie mając do tego odwagi podać nicku/imienia, i prowokujesz do kłótni.

Nierealna? W końcu to tylko fikcja, może mi powiesz że MP, albo yasu jest realny, albo dusza która zamknęła w sobie ciało?(tylko przykłady które wpadły od tak). Wiem ze Gin ci zalatywał, i go zazwyczaj broniłeś, ale odnośnie wskrzeszania zmarłych tez się tego czepiałeś, i to do ciebie mógłbym skierować słowa "nie łżyj jak pies" bo inaczej, co? Ginem wskrzeszę sobie wszystkich mega koksów jako sługusów Gina, i pasuje? w końcu Gin zawsze miał w dupie reguły, skoro ty się tego nie czepiałeś ci nie przeszkadza, no nie? Ale wiesz czemu tego nie zrobię? Bo wiem że to nie ma sensu, i ustaliliśmy to wszyscy razem, i ty też się czepiałeś, ale teraz nie udowodnię niestety bo nie mam jak, i będzie to wyglądać tak:
moje słowo przeciw twojemu, i nigdzie to nie zajdzie.


I ok napisze jeszcze dzisiaj jakiegoś epa, bo szer się tutaj się posika, że kolejka mu nie pasuje, chociaż stwierdził że już nie pisze.


Edit:

nie pamiętam kiedy dokładnie była rozmowa po tym jak wskrzesiłem shiro, wtedy się do mnie przyczepiliście, na gg konfa była(z tego co pamiętam).


Wiec tyle w mojej sprawie,

1Co do wskrzeszania, moje słowo przeciw twojemu.
2.Armia, MP, Dusza co zapieczętowała w sobie ciało, koleś co jak rozwalisz mu 1/2 ciała to sie zregeneruje jak gdyby nigdy nic, itp nasza hista jest zajebiście realna od poczatku, wiesz?
3.Odnośnie "mojego najazdu na ciebie", i wskrzeszenia Slayer
4.wszystkiego innego.

Mam nadzieję że wszystko ci wyjaśniłem, i szczerze nie chce mi się więcej odpisywać i kłócić się z tobą, więc na następny post w którym będziesz chciał się kłócić nie odpowiem, więc sobie odpuść, ok? jak chcesz niech będzie że ci ustąpiłem, i koniec tematu, mam to gdzieś, zabiorę się za pisanie epa.



Edit2:


Ok epa dodałem, nie jest obszerny ani nic z tych rzeczy, po prostu ma otworzyć arkc dodatkowy, bo już wyjaśniam ze ta grupa nie goni tylko za Zakonem, ale i za GT, i ich szef nie jest żadnym królem szukającym zemsty, tylko żądnym krwi, i mordu maniakiem, przewodzącym grupie(nie mam pomysłu na nazwę można wymyślić własną) której cele nie są jakieś wspaniałe i cudowne(ratujmy świat, itp.).


Edit3:

OK nasiałem epa, który wprowadza coś do fabuły(rusza watek dodatkowy), już zaznaczam że to nie wszyscy członkowie tej "3-ej frakcji" i zawsze możecie kogoś dodać od siebie.


http://c.wrzuta.pl/wi787/41986dc700069e86541de289/18815214934ea310c4b5fcd

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gromsosnowica.pun.pl www.dancedance.pun.pl www.rollagepolska.pun.pl www.darkghosts.pun.pl www.megamenbajka.pun.pl